Personalista

Continental Automotive Czech Republic s.r.o., závod Adršpach, hledá zaměstnance na pozici personalista.

Lokalita: Horní Adršpach 109, Adršpach
Kontakt: Andrea Kaiserová
E-mail: andrea.kaiserova@continental-corporation.com
Telefon: 491 589 516

Hledáme novou posilu do našeho HR týmu!
Kolegu nebo kolegyni, který má rád komunikaci, ale i administrativu, je pečlivý a svědomitý a rád pracuje s lidmi.
Týmového hráče, který dotahuje věci do konce a nebojí se nových výzev.

Základní informace o pozici:

  • práce na plný úvazek

Co Vás čeká:

  • Zodpovědnost za oblast:
    • vzdělávání zaměstnanců (organizace externích i interních školení, vytváření plánu školení a jeho realizace, zajištění jazykových kurzů)
    • TMOD (talent management and organizational development)
    • správa interních benefitů
    • dotační programy EU
    • administrativa spojená s nástupy do zaměstnání
    • spolupráce se školami

Bez čeho se neobejdete:

  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • aktivní znalost MS Office (zejména Excel)
  • smysl pro detail, pečlivost, umění věci dotahovat do konce
  • svědomitost, aktivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • znalost SAP, pracovního práva či zkušenosti s vedením personální agendy výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Na co se můžete těšit:

  • přátelský kolektiv, který Vám vždy podá pomocnou ruku
  • zajímavou práci, u které vítáme nové nápady a dáváme prostor pro jejich realizaci
  • možnost vzdělávání
  • částečná práce z domova

Benefity pro Vás:

  • příspěvek na sport, vzdělání, péči o zdraví
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • rodinný program - 4.000,- / rok
  • možnost home office 4 dny v měsíci
  • firemní jazykové kurzy
  • odměny za odpracované roky ve firmě
  • dny placeného volna navíc pro matky s dětmi
  • očkování proti chřipce
  • příspěvky na stravování v závodní jídelně
  • výhodné telefonní tarify
  • služební telefon
  • služební notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • bezplatná autobusová doprava

Kontakt: Andrea Kaiserová, e-mail: andrea.kaiserova@continental-corporation.com, tel.: 491 589 516