Pomocník / pomocnice lakýrníka

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici POMOCNÍK/ POMOCNICE LAKÝRNÍKA.

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
Kontakt: Monika Házová
E-mail: hr@promareha.cz
Telefon: 775 776 094

Společnost PROMA REHA, s.r.o., přední český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí - zaměstnance na pozici POMOCNÍK/POMOCNICE LAKÝRNÍKA. Jeho/jejím hlavním úkolem bude manipulace s matriálem, svěšování a navěšování výrobních komponent.

Náplň práce:
  • Navěšování a svěšování výrobních komponent
  • Manipulace s materiálem a výrobními komponentami
  • Obsluha lakovacího pásu
  • Práce s těžkými břemeny
Požadujeme:
  • SŠ - výuční list
  • fyzickou zdatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost, spolehlivost a zručnost
Nabízíme:
  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • zaškolení
  • jednosměnný provoz
  • po zapracování příspěvek na stravování, zvýhodněné volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • práce v mladém kolektivu
  • kariérní postup
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • mzda od 110 Kč/hod., po zapracování možné navýšení
  • nástup možný ihned
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: hr@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.