ŘIDIČ/KA

Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí -  zaměstnance na

Lokalita: Tovární 84, Meziměstí
Kontakt: Květa Šélleiová
E-mail: hr@promareha.cz
Telefon: 775 776 094

Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu pro výrobní závod v Meziměstí -  zaměstnance na pozici ŘIDIČ/KA. Jeho hlavním úkolem bude nakládka, transport, vykládka, příležitostná montáž a předávka zdravotnických prostředků.

Náplň práce:

  • nakládka, transport, vykládka, příležitostná montáž a předávka zboží po ČR a do zahraničí

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění skupiny C+E
  • průkaz profesní způsobilosti řidiče
  • doporučená praxe na podobné pozici min 1 rok
  • fyzickou a technickou zdatnost, neboť se jedná i o příležitostnou montáž výrobků u zákazníka
  • slušné jednání a vystupování
  • samostatnost a spolehlivost

Výhodou:

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefity: stravenkový paušál, služební mobil + zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky, 25 dní dovolené

Nástup:

  • nástup dle dohody

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail hr@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním veškerých osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti PROMA REHA, s.r.o., se sídlem Riegrova 342, 552 03 Česká Skalice výhradně za účelem zaměstnání a účasti ve výběrovém řízení a to po dobu trvání výběrového řízení, respektive po dobu výběru uchazeče o zaměstnání na volnou pracovní pozici a poté ještě po dobu 2 měsíců po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

Místo pracoviště:

Meziměstí + celá ČR + občasné cesty do zahraničí (PL,SK)

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání:

Střední odborné - vyučení

Mzdové rozpětí:

dle dohody

Nástup:

dle dohody