Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Sommeliér/ka

Klášter Broumov servisní s.r.o., hledá do svého týmu aktuálně posilu na pozici sommeliér/ ka.

Lokalita: Klášterní 225, Broumov
E-mail: veronika.soumarova@aprb.cz
Telefon: 720074954

Společnost Klášter Broumov servisní s.r.o., dceřiná společnost Agentury pro rozvoj Broumovska, hledá do svého týmu kolegu na pozici Sommelier/ka.

Stručný popis pozice: na pozici Sommelier/ka Benediktinských sklepů budete zajišťovat provoz atraktivního sklepení pod broumovským klášterem, který organizuje degustace vín, maloobchodní prodej, distribuci vín do restaurací a firem v regionu a tím přispívá ke zkvalitňování gastronomických služeb v regionu Broumovska. Partnerem sklepů, dodavatelem vín a odborným garantem je společnost Český archiv vín.

Klíčové kompetence:

  • znalost světa vína a chuť být skvělým sommelierem
  • zajištění degustací v Benediktinských sklepích pro veřejnost i objednané skupiny
  • zajištění maloprodeje formou otevřených sklepů
  • spolupráce a komunikace s hotely, restauracemi a firmami v okolí, do kterých distribuujeme naše vína
  • vyhledávání nových spoluprací a zákazníků
  • školení personálu v gastronomických provozech
  • účast a spoluorganizace akcí v klášteře (trhy, burčákobraní, Vinum et Cetera, konferenční služby)
  • propagace Benediktinských sklepů – správa facebookového profilu, nahrávání akcí do kalendářů na webech věnujících se vinařství, zajišťování propagačních materiálů
  • Provozní pečlivá administrace popsané činnosti.

Co od Vás očekáváme:

  • orientaci ve světě vína
  • vítáme zkušenost s vedením degustací vín
  • připravenost se dále učit
  • komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • výhodou orientace v účetních procesech a zkušenost z maloobchodu či velkoobchodu

Co Vám nabízíme my:

  • atraktivní prostředí národní kulturní památky broumovského kláštera
  • zajímavou práci v přátelském prostředí
  • práci na částečný či plný úvazek
  • pružnou pracovní dobu
  • rozumné finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání a rozvoje (víno, obchod, služby)

Předpokládaný nástup:

  • dle dohody

Platové podmínky:

  • dle předpokladů a dohody

Svůj životopis pošlete do 30.11.2024 na e-mail veronika.soumarova@aprb.cz.