Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Městský hotel

Bývalý Městský hotel v Broumově sloužil svému účelu naposledy v 90. letech 20. století. K dalšímu využití objektu na hlavním broumovském náměstí je nutná kompletní revitalizace.

Lokalita: Mírové náměstí 110, Broumov
GPS: 50.5847292N 16.3326550E
Kontakt: Kristýna Dyntarová
E-mail: kristyna.dyntarova@srrb.cz
Telefon: 722 952 263
Typ nemovitosti: Brownfield

Vlastník: Městský hotel Broumov s.r.o.

Link: Národní databáze brownfieldů

Objekt bývalého Městského hotelu na Mírovém náměstí v Broumově. Hotel s restaurací byl v provozu naposledy v 90. letech 20. století. Budova je v soukromých rukou. V současné době je parter využíván k maloobchodu, k dalšímu využití je nutná celková revitalizace budovy.

Nemovitost je evidována jako objekt občanské vybavenosti. Městský hotel je jednou z dominant hlavního broumovského náměstí a tím pádem je i součástí městské památkové zóny. De facto se jedná o dvě propojené budovy. V parteru se nachází bývalá restaurace a kavárna, v patrech hotelové pokoje, v suterénu bývalá vinárna. Po ukončení klasického hotelového provozu byla nemovitost epizodicky využívána (kavárna, bar, diskotéka apod.), v současné době je v úrovni ulice maloobchodní provozovna. Zbytek objektu je vyklizený a prázdný. Vlastník uvažuje o využití v oblasti cestovního ruchu, což bude ovšem možné až po celkové regeneraci.

Napište nám
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři